Grįžti
Naujienos2024 m. gegužės 2 d.

undefined

„Kurk Lietuvai“ dalyvių atranka artėja prie pabaigos – norintys dar gali spėti užsiregistruoti

Gegužės 5 d. baigiasi šių metų „Kurk Lietuvai“ dalyvių atranka. Prisijungti prie programos kviečiami ambicingi, motyvuoti ir talentingi profesionalai, norintys prisidėti prie Lietuvos ekonomikos transformacijos.

Programa trunka 12 mėnesių, per kuriuos viešojo sektoriaus institucijose dalyviai ir dalyvės įgyvendina du projektus. Jais ieškoma sprendimų, aktualių visos Lietuvos ar ES mastu. Sritys, kuriose įgyvendinami šie projektai, gali būti itin įvairios, pavyzdžiui, kriptoturto rinka, pramonės automatizacija, kibernetinis saugumas, dirbtinis intelektas, bedarbių integracija, žiedinė ekonomika ir kt.

Projekto tema parenkama atsižvelgiant į dalyvių ir Lietuvos institucijų interesus.

Paraiškas dalyvauti programoje jau pateikė virš 300 žmonių iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės, Norvegijos, Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos ir kitų užsienio valstybių.

Programos vadovė Monika Merkytė pastebi, kad, kaip ir kasmet, susidomėjusių skaičius yra itin didelis. „Planuojame atrinkti apie 18 žmonių, kurie ne tik atitiks formaliuosius kriterijus, bet ir pademonstruos išskirtinę motyvaciją kurti pokyčius Lietuvoje. Mums reikia kritiškų ir inovacijoms atvirų profesionalų ir profesionalių, nebijančių imtis lyderystės“, – sako ji.

Norintiems dalyvauti atrankoje tereikia užpildyti trumpą anketą.

„Kurk Lietuvai“ – nuo 2012 m. veikianti „Investuok Lietuvai“ programa, kurioje jau dalyvavo beveik 300 profesionalų. Jų įdirbis apima taromatų sistemos kūrimą, „Govtech Lab“ įkūrimą, Ukrainos atstatymo procesus ir kitas proveržį paskatinusias iniciatyvas.

 

Daugiau informacijos:
Izabelė Švaraitė
Rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovė
Mob. +370 61853358
izabele.svaraite@investlithuania.com
kurklt.lt