Grįžti
Barbora Sharrock
2023/24

Barbora Sharrock

Linkedin

Išsilavinimas:

  • Computer Science bakalauro laipsnis Oklando universitete

Patirtis:

  • Stažuotė „Transparency International“ pagal diasporos jaunimo programą „Bring Together Lithuania“
  • 4 metų programinės įrangos kūrimo patirtis Naujojoje Zelandijoje įgyvendinant projektus įvairiose srityse, pavyzdžiui, tinklų saugumo, transporto, visuomenės sveikatos, elektros energijos pramonės ir telekomunikacijų

Motyvacija

Kaip Pasaulio lietuvė iš Naujosios Zelandijos, visada jaučiau ryšį su šia šalimi kaip savo tapatybės dalį. Dabar džiaugiuosi turėdama galimybę prisidėti prie jos augimo. Mano ankstesnė darbo patirtis parodė, kad savo techninius įgūdžius galima panaudoti įvairiose srityse ir įvairiuose projektuose. Šiuo metu tyrinėju karjeros galimybes, kurios gali įvairiais būdais prisidėti prie geresnės ateities, o viešasis sektorius yra vienas iš pagrindinių socialinio poveikio pasirinkimų. Nekantrauju sukurti profesinį tinklą ir daugiau sužinoti apie vietos problemas Lietuvoje.

Rotacija

1
2023 m. rugsėjo 7 d. - 2024 m. kovo 1 d.

Lietuvos pranašumų puslaidininkių ir optoelektronikos sektoriuose įvertinimas

VšĮ „Investuok Lietuvoje“

Projekto tikslas – identifikuoti regioninius Lietuvos pranašumus puslaidininkių ir optoelektronikos sektoriuose; pateikti Lietuvos vertės pasiūlymą TUI pritraukimui. 
2
2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Persikėlimo patirtys: aukštos profesinės kvalifikacijos migrantų istorijų tyrimas

Work in Lithuania

Projekto tikslas – atskleisti pagrindinius Lietuvoje gyvenančių aukštos profesinės kvalifikacijos užsieniečių persikėlimą nulėmusius veiksnius, jų lūkesčius ir asmeninę patirtį.