Grįžti
Karolis Vyčius
2021/22

Karolis Vyčius

Linkedin

Patirtis:

  • 10 metų patirties IT, programavimo, verslo sektoriuose
  • Socialinės inovacijos GetPet bendraįkūrėjas
  • NepgroGo, skirto inkstų ligomis sergantiems žmonėms, bendraįkūrėjas

Motyvacija

Noriu savo sukauptą patirtį pritaikyti viešajame sektoriuje, būti vienu iš teigiamų pokyčių vėliavnešių, kurie įgyvendina ypač svarbius šalies pakeitimus ir atneša gerą į žmonių gyvenimus. Tvirtai tikiu, jog dalinantis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, galime rasti sprendimus ypač sudėtingiems iššūkiams spręsti IT, mobilumo, šešėlinės ekonomikos, skaitmeninės transformacijos, inovacijų, aplinkos verslui gerinimo ir švietimo srityse. Esu įsitikinęs, kad mano indėlis veikiant viešajame sektoriuje galėtų atnešti didžiausią naudą ne tik man, šiame gyvenimo etape atsakant į klausimą ar viešasis sektorius gali tapti mano realizacijos sritimi, tačiau ir visai visuomenei.

Rotacija

1
2022 m. kovo 22 d. - 2022 m. rugsėjo 6 d.

Judumo duomenų ekosistemos plėtra

Susisiekimo ministerija

Užtikrinti, kad keleivius pasiekianti statinė viešojo keleivinio transporto informacija būtų patikima, aukštos kokybės ir neklaidintų keleivių. Pašalinti kliūtis trukdančias keleiviams gauti visą Lietuvą apimančią viešojo transporto dinaminę informaciją, reikalingą sklandžiai keliauti po Lietuvą, verslui ir akademijai kurti inovacijas šių duomenų pagrindu. Vizija – keleiviai stovėdami bet kurioje Lietuvoje esančioje viešojo transporto stotelėje ne tik gautų patikimą informaciją apie transporto maršrutus, tvarkaraščius, tarifus, tačiau ir realiu laiku telefone matytų atvykstančias transporto priemones bei žinotų kiek faktiškai jos vėluos. Visą tai keleiviai galėtų padaryti telefone esančiomis kelionių planavimo priemonėmis (pvz., Google Maps, Apple Maps).
2
2021 m. rugsėjo 15 d. - 2022 m. kovo 4 d.

Kenkėjiškų interneto svetainių grėsmių valdymo priemonių kūrimas

Krašto apsaugos ministerija

Numatyti papildomas priemones, skirtas saugoti gyventojus ir verslą nuo kenkėjiškų interneto svetainių sumažinant tokių svetainių pasiekiamumą ir laiko tarpą, reikalingą prieigai apriboti.